Jarigen april:

 

13 april Daniëlle Troeijen
27 april Renske Wagemans
28 april Miranda van Engelshoven
29 april Mirjam van Weert

Agenda:

Woensdag 2 mei: Drieluik Rolstoel- en Herenteam (19.00-22.00 uur Pius X)

 

Wedstrijden:

 

Maandag 9 april:

Pius X, Liempde

20.00 uur          HCB’92 recr.     –          EHV recr.

 

Maandag 19 april:

Naestenbest, Best

18.30 uur          Aristos recr.      –          HCB’92 recr.

 

Veld:

 

Zaterdag 21 april:

De Braken, Boxtel

09.35 uur          HCB’92 E1       –          Bergeijk E3

10.40 uur          HCB’92 DC1     –          Tachos DC1

??.?? uur          Zephyr / HCB’92 HC1   –    Tachos HC1


Zondag 22 april:

De Braken, Boxtel

09.40 uur          HCB’92 DS1     –          Blauw Wit DS2

11.10 uur          HCB’92 DA1     –          Habo’95 DA2

 

Zondag 13 mei:

De Dioscuren, Schijndel

11.15 uur          Zephyr / HCB’92 HC1   –          Dos’80 HC1

 

De Schop, Asten

11.45 uur          Niobe E2          –          HCB’92 E1

 

De Slagen, Waalwijk

12.35 uur          Tachos DA1      –          HCB’92 DA1

 

Zondag 27 mei:

De Braken, Boxtel

09.35 uur          HCB’92 DC1     –          White Demons / Taxandria DC1

10.50 uur          HCB’92 DA1     –          Dos’80 / Olympia’89 DA2

12.15 uur          HCB’92 DS1     –          Lido DS1

 

Zaterdag 2 juni:

Den Donk, Elshout

11.05 uur          Elshout DA1     –          HCB’92 DA1

 

Zondag 3 juni:

PSV Handbal, Eindhoven

09.45 uur          PSV Handbal E2           –          HCB’92 E1

 

De Dioscuren, Schijndel

10.25 uur          Zephyr / HCB’92 HC1   –          Dongen HC1

 

Sportpark Strijp, Eindhoven

11.00 uur          EHV DS1          –          HCB’92 DS1

 

Speelveld Stokeind, Moergestel

11.00 uur          Roef DC1         –          HCB’92 DC1

 

Zaterdag 9 juni:

De Braken, Boxtel

09.35 uur          HCB’92 E1       –          Handbal Someren E1

10.40 uur          HCB’92 DC1     –          Elshout DC1

 

Zondag 10 juni:

De Braken, Boxtel

09.45 uur          HCB’92 DS1     –          Achilles’95 DS1

11.10 uur          HCB’92 DA1     –          Taxandria DA1

 

De Dioscuren, Schijndel

10.20 uur          Zephyr / HCB’92 HC1   –          Witte Ster HC1

 

Zaterdag 16 juni:

De Drie Eiken, Bergeijk

08.30 uur          HCB’92 E3       –          HCB’92 E1

 

Zondag 17 juni:

De Hambaken, ‘s-Hertogenbosch

11.40 uur          Blauw Wit DS2 –          HCB’92 DS1

 

Sportpark De Donk, Boekel

12.00 uur          Habo’95 DA2    –          HCB’92 Da1

 

De Slagen, Waalwijk

12.45 uur          Tachos HC1     –          Zephyr / HCB’92 HC1

13.50 uur          Tachos DC1     –          HCB’92 DC1